Usługi geodezyjne Lwówek Śląski

Oferta -
geodezja Lwówek Śląski

Etapy budowy domu, czyli budowa domu krok po kroku

Oferta dla klientów indywidualnych:
– mapy do celów projektowych
– wytycenie budynku na działce
– mapy inwentaryzacji powykonawczej
– wznawianie/wyznaczanie granic działki

klienci firmowi

Oferta dla firm i instytucji:
– mapy do celów projektowych
– geodezyjna obsługa inwestycji budowlanych
– ustawianie i kontrola maszyn przemysłowych
– tyczenie i kontrola linii produkcyjnych
– pomiary kontrolne obiektów OFFSHORE
– pomiary kontrolne oraz ustawianie suwnic
– badanie osiadań i deformacji obiektów wielkogabarytowych
– pomiary powierzchni i kubatur
– tworzenie modeli 3D

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywane podczas pracy na obiektach budowlanych, przemysłowych oraz typowych pracach geodezyjnych.
Między innymi:

2
EIT+
1
Narodowe Forum Muzyki
3
Nicolas Bussiness Center

Planujesz wybudować dom lub inną nieruchomość? Jedną z usług, z których jesteś zobowiązany skorzystać jest geodeta. To specjalista, który wykonuje pomiary działki i gruntu pod budowle, sporządza mapy geodezyjne w celach projektowych, istotne dokumenty, urządza tereny rolne i leśne, wycenia inwestycje w oparciu o niezbędną do tego dokumentację i wykonuje wiele innych ważnych zadań. Współpraca z geodetą opiera się na kilku etapach. Działania rozpoczynane są od stworzenia kompleksowego projektu zagospodarowania działki. Dokumentacja powstaje na specjalnej mapce, na której powinny znajdywać się zapisy planu zagospodarowania przestrzennego lub decyzja w związku z warunkami zabudowy. Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie bieżącej kontroli już w trakcie budowy domu, a to wszystko po to, by sprawdzić, czy prace prowadzone są dobrze. Następnie geodeta przeprowadza inwentaryzację geodezyjną podwykonawczą. Podczas inwentaryzacji powstaje mapka zawierająca dokładny opis budynku. Praca geodety ma duży wpływ na przebieg budowy nieruchomości, dlatego ważne jest, by powierzyć ją odpowiedniemu, doświadczonemu specjaliście. Nasza oferta to między innymi wznawianie granic działki Lwówek Śląski, tyczenie budynku Lwówek Śląski, mapa do celów projektowych Lwówek Śląski.

Szukasz sprawdzonego geodety w Lwówku Śląskim? Zapraszamy do skorzystania z oferty Geo Pro 3D, która kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorców i instytucji. Współpracujemy z cenionymi na rynku branży stalowej firmami, tj. Smulders, SPOMASZ S.A oraz z firmami budowlanymi, w tym: z PB Inter-System, ISB Budownictwo, Technobud Nowy Sącz, PBD Jelenia Góra. Co możemy Ci zaoferować? Jeśli jesteś klientem indywidualnym, oferujemy Ci: mapy w celach projektowych, wycenę budynku na działce, tworzenie map inwentaryzacji powykonawczej, wznawianie i wyznaczanie granic działki. Jeśli posiadasz firmę, jesteś przedsiębiorcą, możemy: stworzyć dla Ciebie mapy do celów projektowych, przeprowadzić geodezyjną obsługę inwestycji budowlanych, ustawić i skontrolować maszyny przemysłowe, linie produkcyjne, dokonać pomiarów kontrolnych obiektów OFFSHORE oraz ustawić suwnice, pomiary powierzchni i kubatur, przeprowadzić badania osiadań i deformacji obiektów wielkogabarytowych, a także stworzyć modele 3D. Zapraszamy do skorzystania z usług geodety Lwówek Śląski. Masz pytania związane z ofertą? Zadzwoń!

Oferta dla klientów indywidualnych:

  • mapy do celów projektowych*
  • wytyczenie budynku na działce*
  • mapy inwentaryzacji powykonawczej*
  • wznawianie/wyznaczanie granic działki*

W naszej firmie mamy do zaoferowania generalne usługi z zakresu szeroko pojętej geodezji i kartografii. Każdy klient jest dla nas ważny, nie boimy się podejmowania skomplikowanych zadań. W naszej pracy stawiamy na pełen profesjonalizm i dokładność. Oferujemy nasze usługi w miejscowości Lwówek Śląski. Stawiamy na sprzętu najwyższej jakości, aby zapewnić jak najlepsze wyniki naszej pracy. Nieustająco stawiamy na rozwój, a także idziemy za zmianami technologicznymi w tej dziedzinie nauki. Uważamy, że abyś czuł się bezpiecznie, konieczna jest znajomość prawa w zakresie geodezji i kartografii, dlatego na bieżąco sprawdzamy wszelkie zmiany w polskim prawie.

Jeśli planujesz budowę lub rozbudowę budynku, a także budowę sieci lub przyłącza: kanalizacyjnego, wodociągowego, energetycznego, gazowego,ciepłowniczego, konieczne będzie stworzenie mapy do celów projektowych. Powstaje ona na podstawie aktualizacji treści mapy zasadniczej. Taka mapa powinna zawierać dotychczasowe informacje o terenie, a także obszar otaczający ten teren w obrębie co najmniej 30 metrów.

Nasza firma oferuje również wytyczenie budynku na działce. Jest to pierwsza czynność wykonywana na gruncie. Inaczej jest to przeniesienie budynku z projektu na działkę. Geodeta potrzebuje projekt budowlany z planem zagospodarowania działki, aby móc odpowiednio wyliczyć dane liczbowe konieczne do przeniesienia projektu na teren. Wyznacza on także tak zwane punkty zero budynku, czyli wysokość budynku w terenie.

Mapa inwentaryzacji powykonawczej-w naszej firmie wykonamy dla Ciebie również taką mapę. Jest ona konieczna, jeśli chcesz uzyskać pozwolenie na użytkowanie obiektu. Polega ona na zebraniu aktualnych danych o przestrzennym rozmieszczeniu elementów zagospodarowania terenu. Koniecznym krokiem jest również uwidocznienie w księdze wieczystej.

Nasza firma oferuje również wznawianie granic działki. Ze wznawianiem mamy do czynienia, gdy granice między budynkami zostały już wcześniej prawnie ustalone, ale w jakiś sposób zostały uszkodzone,usunięte lub zniszczone. Istnieje taka możliwość, jeśli istnieje dokumentacja geodezyjna. Należy poprawnie określić położenie granic, poprzez wznowienie znaków granicznych.
Wyznaczanie granic działki-jest to proces konieczny, gdy mamy zamiar zrobić na przykład ogrodzenie. Koniecznym krokiem jest zgłoszenie do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. Celem tej czynności jest odszukanie orz wskazanie wszystkich punktów granicznych.

 

 

Kontakt - geodeta Lwówek Śląski

Geo Pro3D Wiktor Niezgodziński
NIP: 6121781175
REGON: 361546593

Geo Pro3D Wiktor Niezgodziński w Oferteo.pl

Numer
kontaktowy:

+48 793 501 145

Firmowy
e-mail:

geopro3d@gmail.com

Nasza
loklizacja:

59-700 Bolesławiec

Godziny
pracy:

Pon. – Pt. 7:00 – 17:00

Opinie
klientów:

Geo Pro3D Wiktor Niezgodziński w Oferteo.pl