Usługi geodezyjne Gryfów Śląski geodeta Wiktor Niezgodziński

Oferta -
geodezja Gryfów Śląski

Etapy budowy domu, czyli budowa domu krok po kroku

Oferta dla klientów indywidualnych:
– mapy do celów projektowych
– wytycenie budynku na działce
– mapy inwentaryzacji powykonawczej
– wznawianie/wyznaczanie granic działki

klienci firmowi

Oferta dla firm i instytucji:
– mapy do celów projektowych
– geodezyjna obsługa inwestycji budowlanych
– ustawianie i kontrola maszyn przemysłowych
– tyczenie i kontrola linii produkcyjnych
– pomiary kontrolne obiektów OFFSHORE
– pomiary kontrolne oraz ustawianie suwnic
– badanie osiadań i deformacji obiektów wielkogabarytowych
– pomiary powierzchni i kubatur
– tworzenie modeli 3D

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywane podczas pracy na obiektach budowlanych, przemysłowych oraz typowych pracach geodezyjnych.
Między innymi:

2
EIT+
1
Narodowe Forum Muzyki
3
Nicolas Bussiness Center
  1. Co to są usługi geodezyjne i co obejmują?
    Dzięki usługom geodezyjnym możliwe jest zebranie informacji na temat obszaru, na którym wkrótce ma się rozpocząć inwestycja budowlana. Chodzi tutaj zarówno o obiekt mieszkalny, jak też autostradę lub most. Zanim na miejscu wybranym przez inwestora pojawią się robotnicy konieczne jest dokładne przygotowanie dokumentacji, która będzie zawierała wszystkie istotne dane dla przebiegu prac w tym miejscu. Czasem geodeci kierowani są w dane miejsce nie w związku z inwestycją budowlaną, ale w celu zebrania informacji dotyczących danego terenu. Geodeci najpierw zajmują się wykonaniem pomiaru bazowego a potem przechodzą do przeprowadzenia pomiarów topograficznych. Na podstawie zebranych danych możliwe jest sporządzenie mapy danego terenu w 3D.
  2. Na czym polega geodezyjna obsługa inwestycji budowlanych? Geodezyjna obsługa inwestycji budowlanych ma na celu precyzyjne określenie tego, gdzie konkretnie na danym terenie mają powstać zaprojektowane wcześniej budynki. Plan musi być bardzo dokładny, ponieważ to według niego będzie realizowana inwestycja. Konieczne jest też wyznaczenie granic nieruchomości. Geodeta wykonuje zlecone mu prace przy zastosowaniu specjalnie przeznaczonych do tego celu narzędzi.
  3. Na jakim etapie budowy domu jest potrzebny geodeta? Praktycznie na każdym etapie poprzedzającym rozpoczęcie prac budowlanych. Dzięki jego działaniom można być pewnym, że inwestycja będzie zrealizowana zgodnie z założonym na samym początku planem. Należy pamiętać o tym, że pomyłka może okazać się kosztowna w skutkach. Pomoc geodety przydaje się również przy planowaniu przebiegu przyłączy kanalizacyjnych.
  4. Ile czasu trwa wyznaczenie granicy działki? Wszystko zależy od tego, jak duży jest dany teren. Doświadczony geodeta może zrealizować zlecone mu zadanie w ekspresowym tempie, jeżeli działka nie jest zbyt duża. Ważne jest więc wybranie fachowca, który działa w branży już od dawna i ma na koncie wiele zrealizowanych pomiarów. Jesteś zainteresowany tym, jak wygląda jego praca? W internecie znajdziesz wiele opisów realizacji przez geodetów konkretnych zadań. Powinieneś odwiedzić kilka portali zajmujących się tematem inwestycji budowlanych, aby tam poszukać interesujących Cię informacji.

Kontakt - geodeta Żagań

Geo Pro3D Wiktor Niezgodziński
NIP: 6121781175
REGON: 361546593

Geo Pro3D Wiktor Niezgodziński w Oferteo.pl

Numer
kontaktowy:

+48 793 501 145

Firmowy
e-mail:

geopro3d@gmail.com

Nasza
loklizacja:

59-700 Bolesławiec

Godziny
pracy:

Pon. – Pt. 7:00 – 17:00

Opinie
klientów:

Geo Pro3D Wiktor Niezgodziński w Oferteo.pl