Usługi geodezyjne Zgorzelec

Oferta -
geodezja Zgorzelec

Etapy budowy domu, czyli budowa domu krok po kroku

Oferta dla klientów indywidualnych:
– mapy do celów projektowych
– wytycenie budynku na działce
– mapy inwentaryzacji powykonawczej
– wznawianie/wyznaczanie granic działki

klienci firmowi

Oferta dla firm i instytucji:
– mapy do celów projektowych
– geodezyjna obsługa inwestycji budowlanych
– ustawianie i kontrola maszyn przemysłowych
– tyczenie i kontrola linii produkcyjnych
– pomiary kontrolne obiektów OFFSHORE
– pomiary kontrolne oraz ustawianie suwnic
– badanie osiadań i deformacji obiektów wielkogabarytowych
– pomiary powierzchni i kubatur
– tworzenie modeli 3D

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywane podczas pracy na obiektach budowlanych, przemysłowych oraz typowych pracach geodezyjnych.
Między innymi:

2
EIT+
1
Narodowe Forum Muzyki
3
Nicolas Bussiness Center

Wybudowanie domu, bądź też innej nieruchomości wiąże się nie tylko z ogromem pracy, ale również szeregiem formalności, potrzebnych dokumentów i prac. Między innymi istnieje obowiązek korzystania z usług profesjonalnego i doświadczonego geodety. Zajmuje się on wyznaczaniem granic działki, miejsca przyłączy, mierzeniem działki i gruntu pod budowę, sporządzaniem map geodezyjnych do celów projektowych, sporządzaniem wymaganej dokumentacji, urządzaniem terenów leśnych i rolnych. W ramach usług geodezyjnych przeprowadzane są skrupulatne pomiary, zbierane dane do sporządzania map, prowadzone ewidencje gruntów i opisywane rzeźby terenu. Geodeta wycenia również konkretną budowę, wykorzystując do tego konkretne dokumenty. Aby wszystkie prace geodezyjne zostały przeprowadzone prawidłowe, z należytą starannością i precyzją, warto powierzyć te zadania w ręce sprawdzonego fachowca. Nasza oferta to między innymi wznawianie granic działki Zgorzelec, tyczenie budynku Zgorzelec.

Poszukujesz profesjonalnego geodety w Zgorzelcu? Sprawdź koniecznie ofertę Geo Pro 3D! W naszej pracy skupiamy się na detalach, wykorzystując nowoczesny sprzęt pomiarowy, specjalistyczne oprogramowania, wiedzę i doświadczenie. Ofertę kierujemy do osób prywatnych (sporządzamy mapy do celów projektowych, dokonujemy wyceny budynku na działce, sporządzamy mapy inwentaryzacji powykonawczej, wznawiamy i wyznaczamy granice działki) oraz do firm i przedsiębiorców (przygotowujemy mapy do celów projektowych, zajmujemy się geodezyjną obsługą inwestycji budowlanych, ustawianiem i kontrolowaniem maszyn przemysłowych, kontrolowaniem linii produkcyjnych, wykonywaniem pomiarów kontrolnych obiektów OFFSHORE, ustawianiem suwnic, pomiarami powierzchni i kubatur, prowadzeniem badań osiadań i deformacji obiektów wielkogabarytowych, a także tworzeniem modelów 3D. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty geodeta Zgorzelec. Masz pytania? Zadzwoń!

Oferta dla klientów indywidualnych:
– mapy do celów projektowych
– wytyczenie budynku na działce
– mapy inwentaryzacji powykonawczej
– wznawianie/wyznaczanie granic działki

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu szeroko pojętej geodezji
i kartografii. Nie boimy się wyzwań i podejmiemy się nawet najtrudniejszych zadań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zawsze podchodzimy do naszej pracy z pełnym profesjonalizmem i dokładnością. Oferujemy nasze usługi na terenie Zgorzelca. Korzystamy ze sprzętu z najwyższej półki, aby zapewnić jak najlepsze rezultaty naszej pracy. Nasza firma nieustannie się rozwija i podąża za zmianami technologicznymi w tej dziedzinie nauki. Zapewniamy Ci również bezpieczeństwo w zakresie prawnym, ponieważ na bieżąco sprawdzamy zmiany w polskim prawie w zakresie geodezji i kartografii.

Bez odpowiedniej dokumentacji nie uzyskasz pozwolenia na budowę. Dlatego konieczne jest wykonanie mapy do celów projektowych. Jest to szczegółowa mapa, która jest kopią mapy zasadniczej. Nasz geodeta aktualizuje stan faktyczny oraz tereny sąsiednie w pasie około 30m dokoła działki. Na takiej mapie muszą być zaznaczone między innymi linie rozgraniczające tereny o różnych funkcjach
i przeznaczeniu, linie zabudowy, osie dróg i ulic, linie rozgraniczające, drogi i ulice, lokalizacja zieleni, obiekty i urządzenia.

Ważnym krokiem jest również wytyczenie budynku na działce. Inaczej jest to przeniesienie budynku z projektu na działkę. Geodeta wyznacza usytuowanie budynku względem granic, innych charakterystycznych elementów działki. Wyznacza on również główne osie konstrukcyjne, a także tak zwane punkty zero budynku, czyli wysokość budynku w terenie. Ten moment w budowie jest bardzo ważny, a Ty potrzebujesz profesjonalistów takich jak my. Jest on na tyle istotny, że od niego zależy poprawne przeniesienie z projektu usytuowania budynku.

Konieczną czynnością, aby odebrać postawiony budynek jest wykonanie mapy inwentaryzacji powykonawczej. Oznacza to wykonanie pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych mających na celu zebranie aktualnych danych o przestrzennym rozmieszczeniu elementów zagospodarowania terenu objętego zamierzeniem budowlanym i sporządzanie dokumentacji geodezyjnej zawierającej wyniki tych pomiarów. Dzięki temu uzyskamy również pozwolenie na jego użytkowanie, jak również zostanie on uwidoczniony w księdze wieczystej.

Wznawianie granic działki-mamy do czynienia z tą procedurą, gdy granice między budynkami zostały już wcześniej prawnie ustalone. Wznowienie granic polega na odnalezieniu na podstawie dowodów w postaci znaków i śladów granicznych oraz miarodajnych dokumentów, aktualnej i wymaganej linii granicznej oraz odnotowaniu jej na gruncie stosownym znakami granicznymi. Jest to konieczne, gdy znaki graniczne zostały zniszczone bądź usunięte
Wyznaczanie granic działki-mamy do czynienia z tą czynnością, gdy chcemy na przykład zrobić ogrodzenie. Jest to proces, który wymaga zgłoszenia w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. Polega to na odszukaniu i pokazaniu właścicielowi wszystkich punktów granicznych działki.

Kontakt - geodeta Zgorzelec

Geo Pro3D Wiktor Niezgodziński
NIP: 6121781175
REGON: 361546593

Geo Pro3D Wiktor Niezgodziński w Oferteo.pl

Numer
kontaktowy:

+48 793 501 145

Firmowy
e-mail:

geopro3d@gmail.com

Nasza
loklizacja:

59-700 Bolesławiec

Godziny
pracy:

Pon. – Pt. 7:00 – 17:00

Opinie
klientów:

Geo Pro3D Wiktor Niezgodziński w Oferteo.pl