Usługi geodezyjne powiat Bolesławiecki geodeta Wiktor Niezgodziński

Oferta -
geodezja powiat Bolesławiecki

Etapy budowy domu, czyli budowa domu krok po kroku

Oferta dla klientów indywidualnych:
– mapy do celów projektowych
– wytycenie budynku na działce
– mapy inwentaryzacji powykonawczej
– wznawianie/wyznaczanie granic działki

klienci firmowi

Oferta dla firm i instytucji:
– mapy do celów projektowych
– geodezyjna obsługa inwestycji budowlanych
– ustawianie i kontrola maszyn przemysłowych
– tyczenie i kontrola linii produkcyjnych
– pomiary kontrolne obiektów OFFSHORE
– pomiary kontrolne oraz ustawianie suwnic
– badanie osiadań i deformacji obiektów wielkogabarytowych
– pomiary powierzchni i kubatur
– tworzenie modeli 3D

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywane podczas pracy na obiektach budowlanych, przemysłowych oraz typowych pracach geodezyjnych.
Między innymi:

2
EIT+
1
Narodowe Forum Muzyki
3
Nicolas Bussiness Center

Nasza firma zajmuje się realizacją usług z zakresu geodezji, jak również kartografii. Zatrudnione przez nas osoby dokonują szczegółowych pomiarów działek i gruntów przed rozpoczęciem w tych miejscach pierwszych prac budowlanych. Dotyczy to zarówno obiektów mieszkalnych, jak też biurowych, przemysłowych i handlowych. Z naszej oferty można skorzystać również wtedy, gdy celem inwestora jest budowa marketu. Zanim robotnicy pojawią się na placu budowy konieczne jest opracowanie szczegółowego planu działania. Muszą wiedzieć, co należy robić, aby cel inwestycji został zrealizowany jak najszybciej. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Bolesławca oraz okolic tego miasta. Nasza firma posiada mocną pozycje na rynku. Jest wysoko oceniana przez osoby, które skorzystały już z naszych usług. Aby się o tym przekonać wystarczy poszukać w internecie komentarzy klientów. Zdecydowanie dominują pozytywne recenzje. Jesteśmy gotowi podjąć się realizacji zadania związanego nie tylko z budową obiektu mieszkalnego, biurowego lub przemysłowego, ale także wiaduktu albo mostu. Zatrudniane przez nas osoby to profesjonaliści mający odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

Stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju kursach. Do tego samodzielnie poszukują w sieci internetowej informacji na temat geodezji aby np. wiedzieć, z jakich urządzeń korzysta się aktualnie na świecie. Jednym z zadań powierzanych naszym fachowcom jest wytyczenie budynku na działce. Konieczna jest tutaj precyzja, ponieważ błąd może okazać się kosztowny dla inwestora, jak również doprowadzić do znacznych opóźnień w terminie realizacji planu. Mamy tutaj do czynienia z inwentaryzacją przedwykonawczą oraz powykonawczą. Nie zapominajmy o tym, że musi powstać mapa obiektów, które już zostały zbudowane. Wśród zleceń, jakie otrzymujemy od naszych klientów są również te dotyczące wznowienia lub wyznaczenia granic działki. Czasem udaje się znaleźć informacje na ten temat wśród już istniejących dokumentów geodezyjnych lub kartograficznych.

Jeśli nie jest to możliwe, wyznaczenie granic nastąpi na podstawie prac wykonanych w terenie.

Mieszkasz w Bolesławcu lub jego okolicach? Szukasz kontaktu z profesjonalnym geodetą? Zadzwoń lub napisz, aby poznać więcej szczegółów naszej oferty.

Kontakt - geodeta Żagań

Geo Pro3D Wiktor Niezgodziński
NIP: 6121781175
REGON: 361546593

Geo Pro3D Wiktor Niezgodziński w Oferteo.pl

Numer
kontaktowy:

+48 793 501 145

Firmowy
e-mail:

geopro3d@gmail.com

Nasza
loklizacja:

59-700 Bolesławiec

Godziny
pracy:

Pon. – Pt. 7:00 – 17:00

Opinie
klientów:

Geo Pro3D Wiktor Niezgodziński w Oferteo.pl